שפת האור – יצירת רשת תמיכה עבורכם

שפת האור נקראת גם הגאומטריה המקודשת, הינה שפה של צורות גאומטריות וצבעים המתכתבות עם צבעי הצ'קרות, ובאמצעות שילובים ביניהם ניתן ליצור מילים ומשפטים. יצירת מפה שכזו המביעה רעיון או מספר רעיונות נקראת גריד.

גריד מתפקד כרשת של שילובי צורות גאומטריות וצבעים אשר מייצרים מבנה ייחודי שכל מטרתו היא לתמוך בכל נושא החשוב לכם. העבודה יכולה להיעשות עבור מטרה ספציפית או ברמה האנרגטית רוחנית ולטפל באמונות מגבילות ודפוסים מעכבים.

הטיפול דרך שפת האור

בשפת האור ניתן לתמוך בסיטואציות מורכבות, לחזק וליעל אותן, כמו גם, לזמן דברים חדשים לחיים כגון כסף, זוגיות, אהבה, מצב רפואי, הסביבה והקרובים לכם וכד'.

אני מאד מאמינה בשיטה הזו כיוון שהיא מזהה ומדברת את המבנים הקיימים בטבע, ומתרגמת את השפה בה היקום יודע לפעול לטובתנו. אני מוצאת ששימוש בשפת האור ובניית גרידים הם כלים מצוינים המאפשרים לגעת בדיוק בנקודה באופן אפקטיבי ונקי.

בניית גריד - מפה מזמנת

אם יש לכם בקשה, זימון, נושא המטריד אתכם והייתם רוצים לאפשר לאנרגיה חדשה להניע את הדברים לכיוון אחר ורצוי יותר אתם מוזמנים לפנות אלי, ואני אבנה עבורכם באמצעות הצורות הגאומטריות והצבעים המדויקים את התבנית אשר תדע לתמוך בשינוי לטובתכם הגבוהה.

רוצים לשנות את הכיוון לטובתכם?
זה יותר פשוט ממה שנראה לכם!

צרו עמי קשר רונית רנאל רוזס 054-3407877

טיפול אנרגטי - רונית רנאל רוזס
ronit

צרו קשר