לשחרר

לכל אחד מאיתנו יש את הסיטואציה הזו בחיים שלא זזה כמו שהיינו רוצים, נקודה מכבידה שלא מאפשרת לנו להתנהל בצורה חופשית. זה יכול להיות בתחומים שונים, החל מבעיות פיזיות ועד למערכות יחסים עם עצמנו, הבית שלנו או הסובבים אותנו. פעמים רבות האפשרות להתקדם נפתחת רק כאשר משחררים את הקשר ומסירים את המכשול.

מיומנות התרת הקשרים והניקוי האנרגטי היא כמעט אומנות במובן שהיא דורשת מהמטפלת להיות יצירתית, רגישה למודע וללא מודע, ובעיקר חדה ומדויקת ביכולתה להוציא אל הפועל את הנחיית המדריכים הרוחניים באופן המיטבי ביותר עבורכם.

באמצעות שחרור קשרים אנרגטיים ופתיחת התקיעות, אתם מקבלים חזרה לידיים שלכם את הכוח להתנהל בכיוון הנכון לכם, בצורה נינוחה, זורמת וטובה.

לאחר שמשתחררת המסה הקריטית של הקשרים המעכבים אתכם בחיים, חיבורים למקומות השואבים מכם אנרגיות מיותרות נסגרים והמרחב סביבכם נקי, נפתחות בפניכם אפשרויות שלא היו קיימות לפני כן או שלא יכולתם לראות.

טיפול יכול להיות משולב בכמה פעולות אשר מהותן לשחרר, לנקות כגון: שחזורי גלגולים, החזרת חלקיקי נשמה, הילינג, ניתוק של קשרים אנרגטיים ושחרור של היצמדויות.

הבית שלנו - המבצר שלנו - גם הוא זקוק לניקוי אנרגטי.

כבר תקופה שאתם מרגישים שהבית לא כמו שהיה, נשברים דברים, לא ישנים טוב, חולים יותר , זה הזמן לבדוק מה קורה ולעשות ניקוי אנרגטי עמוק לבית.

אם מרגיש לכם שהגיע הזמן להשתחרר מאנרגיות וקשרים שלא מקדמים אתכם ולהביא לחיים שלכם זרימה נכונה, צרו עמי קשר

טיפול אנרגטי - רונית רנאל רוזס
IMG_0104

צרו קשר