אנרגיית הדרקונים - חיות קדומות פתרונות מתקדמים

אם אתם כאן אתם כבר מבינים שאני בוחרת את הכלים האנרגטיים עמם אני עובדת בקפידה, הבחירה שלי ללמוד את אנרגיית הדרקונים מגיעה מתוך רצון לקבל כלי נוסף ייחודי העובד במשולב הן עם מהות של חיה קדומה ופראית והן עם אנרגיית האש - השילוב של השניים מאפשר לי כלי חזק במיוחד למקרים לא פשוטים.

מהי אנרגיית הדרקונים

אנרגיית הדרקונים מורכבת מכמה סוגי דרקונים אשר כל אחד מהווה כלי טיפולי עוצמתי עבור סיטואציה אחרת. האנרגיה הינה של אש חזקה, (דמיינו את להבתו של הדרקון בעודו נושף אותה) ויעילה במיוחד במקרים המצריכים התערבות אינטנסיבית.

אנרגיית הדרקונים יכולה לעזור בניקוי סיטואציות מורכבות ומלאות תככים וחושך, קידום והאצה של תהליכים המתנהלים באיטיות או תקועים וצריך 'להבעיר או לשלהב' אותם, ולהכניס זריקת דלק חמה.

כמו כן אנרגיית הדרקונים מצוינת עבור אנשים הנמצאים בעמדות השפעה ושירות ומעוניינים להניע ולייצר שינוי סביבם, ה'אש' מסייעת לאנרגיה להתקדם ולעבור לשלב הבא.

ועוד על דרקונים..

הדרקונים קשורים גם לאספקטים רוחניים וחלקם קשורים באופן ישיר אל ההדרכה האלוהית, שימוש באנרגית האש העתיקה של הדרקונים אינה מתאימה לכל אדם, במידה והטיפול מתאים השינוי מייצר פלאים ומזיז את האדם והסובב אותו באופן עוצמתי.

זקוקים לפתרון מסוג אחר?
זה יותר פשוט ממה שנראה לכם!

רונית רנאל רוזס 054-3407877

טיפול אנרגטי - רונית רנאל רוזס
ronit

צרו קשר