לכל מטבע יש צד מואר - רונית רנאל רוזס

השלב שבו צריך לספר על עצמך תמיד מוזר בעיני, הרי איך אפשר לכמת גלגולים שלמים של התפתחות לכדי שורה וחצי. איך ניתן להסביר הבנה טיפולית עמוקה ויכולות ריפוי רחבות דרך רשימת מכולת של תעודות ולימודים.

במקום זה אספר לכם על הים, אני בתו של רב חובל, את מרבית ילדותי ונערותי ביליתי בין ספינות ונמלים, כאשר נדדנו בין יבשות, העוגן החזק ביותר שהיה לי היה בתוכי. וזה מה שמלווה אותי עד היום, היכולת בכל סערה, לא משנה מאיזה סוג, להיות עוגן עבור אחרים.

מי אני?

אני אדם סקרן וספקן, אתגרים בחיי האישיים הובילו אותי במסלול של חקירה פנימית ולמידה, גיליתי שלא חייבים לסבול ושיש פתרונות פשוטים לבעיות מורכבות, גיליתי שלשמוח וליהנות מהחיים זה לא מותרות אלא הכרח קיומי, גיליתי שכשאני מוכנה לקחת אחריות על החיים שלי הכול אפשרי.

בדקתי הרבה מאד שיטות של טיפול וריפוי, החל במודעות ברוח היהדות, יוגה צחוק, דרך שפת האור 1,2,3, רויאל ג'מס ועד תקשור ושיטת רות ווב-קריל -שחרור קשרים אנרגטיים™ , וכיום אני משלבת בטיפול את כל מה שלמדתי.

טיפול אנרגטי מרחוק

אני אוהבת את התוצאות הברורות שכל אחת מהשיטות מאפשרת, את היכולת לטפל בדברים לעומק ובצורה מקיפה, ואת השמחה שמגיעה לאחר מכן. אני אוהבת את העובדה שאני יכולה לטפל מכל מקום בעולם מכיוון שהטיפול הוא טיפול אנרגטי מרחוק, ואינו מצריך פגישה פנים מול פנים.

ומעל הכול אני אוהבת את הרגע בו מטופל מצליח לנשום לרווחה, להסתכל לחיים בעיניים – ולחייך.

רוצים לחייך?
זה יותר פשוט ממה שנראה לכם! 

רונית רנאל רוזס  054-3407877

טיפול אנרגטי - רונית רנאל רוזס
ronit

צרו קשר